Uuri, millised on õpilaste emotsioonid peale koolitust!

Fotograafia koolitused

Koolituse tagasiside on oluline mitme kohapealt ja ma olen alati selle eest väga tänulik. Kõik see, mis kõneleb heast kogemusest, innustab mind olema veelgi parem õpetaja ning annab mulle signaali, mida ma olen õigesti teinud. Sama oluline on ka negatiivne või siis stiilis, “...et võiks olla paremini või see teema oli üleliigne jne” - sest nii saan ma kõrvaldada kõik selle, mis ei ole võib-olla nii hästi ei ole.

Kuna tagasiside ei ole üksnes minu kui õpetaja ja koolitaja jaoks oluline, vaid ka nende jaoks, kes alles on koolitusel osalemise otsust langetamas, siis jagan ka seda teiega.

Kaisa

"Suur tänu Airi! See individuaalkoolitus oli täpselt see, mida ma vajasin, et õppida oma kaamerat käsitlema ja teadlikult pildistama . Lisaks veel nii palju erinevaid praktilisi soovitusi ja nõuandeid, mida oskasid nii lihtsalt ja meeldivalt selgeks teha. Suurepärane!"

Anne-Liis

(Telefonifotograafia koolitus)
Mina soovin tänada laheda koolituse eest.
Koolitaja võiks ennast julgelt veel vabamalt tunda sest koolitus on lahe, huvitav ja koolitaja hea suhtleja.
Ei tundunud alustava ettevõtjana, pigem juba pikaaegse kogemusega tegija.
Isegi nii hea koolitus, et täna mina, kes omas enne 32 pilti ja ei sallinud pildistamist, lendan nüüd mööda korterit jahin oma kasse ja saan toredaid fotosid.
Mees ütles et ohoh fotokoolitusest kohe nii palju kasu. Talle meeldivad pildid ja jagan neid ka sõpradega 😄
Homme teen autost pilte ja vahetan vanad müügikuulutuses välja.
Ja siis lähen vaatan mida linnas pildistada.
Huvitav, kas 32000 pilti mahub ka telefoni??? 😄


Jaana

"Airi Leoni turundusfotograafia individuaalkoolitus oli tõeliselt inspireeriv ja sisukas. Sain süsteemsemalt mõelda läbi oma ettevõtte pildikeele, teada kasulikke nippe, koguda inspireerivaid viiteid ning kasvas isu kõike ise järele proovida ja veel rohkem juurde õppida. Suur tänu hubase atmosfääri, individuaalse lähenemise ja sooja vastuvõtu eest."

Anu

Läksin brändi fotograafia koolitusele arvamusega, et õpin oma fotoaparaati tundma, aga tegelikult sain väga palju kasulikku infot, kuidas sotsiaalmeediat enda kasuks tööle panna ja mis üldse töötab. Kõige toredam oli see osa, kus laadisime alla äpi, milles saab oma telefoniga pildistatud pilte korda teha- saime juhised, mida mingi pildi parandamise funktsioon selle äpis tähendab. Kuidas oma toodet nii seada, et sellest tuleks brändi kuvandile vastav toote foto. Vahva koolitus oli! Aitäh!Ilona

Osalesin 26. novembril Airi Brändifotoraafia koolitusel ja jäin väga rahule! Koolitus on huvitavalt ja loogiliselt üles ehitatud. Airi seletab ka keerulised asjad lihtsalt ja arusaadavalt, peamine kasu, mis koolituselt sain on: nüüd on mul 1. lõplik ettekujutus minu ettevõtte brändist 2. sain just need vajalikud teadmised, mis võtan kohe kasutusele uute fotode ja videote tegemisel. 3. Kuigi elan samas piirkonnas, kus asub Airi stuudio, sain teada uuest Bekkeri kohvikust, kus head saiad, niie et kõik hea on alati sinu lähedal, tuleb osata ainult see üles leida))) Koolitus toimub hubases ja loomingulises keskkonnas, stuudio aknast avaneb imeline vaade, mis inspireerib õppima ja tegutsema. Soovitan!


Jaanika

"Osalesin Airi turundusfotograafia individuaalkoolitusel ja sain sellest rohkemgi, kui oodata oskasin: käisime esialgu läbi kõik põhilised tõed turundusest, disainist ja fotograafiast, et oma brändile sobiv pildikeel leida ning katsetasime teisel kohtumisel ka ise telefoniga fotode tegemist. Toimetasime Airi hubases stuudios, kus oli vahetu ja mõnus omas tempos toimetada. Ülimalt praktiline, sisukas ja väärtust loov koolitus, aitäh!"


Eve

"Käisin samal koolitusel 3. mail. Väga kasulik, väga palju sain praktilist infot, mida just oma telefoniga kohe koha peal katsetada, fototöötlusprogrammide uurimiseni veel pole jõudnud, aga et nii lühikese aja sisse mahtus nii palju infot ja kõik väga oluline, nii turundusest, kui üldse pildi planeerimisest, et miks mida pildistada üldse, seda alguses üldse ei eeldanud ja olin väga positiivselt üllatunud."

Jane

" Osalesin augustis Airi Leon turundusfotograafia koolitusel ja olles aastate jooksul nii mitmelgi koolitusel käinud oli see üks läbimõeldumaid ja päriselt ka uusi teadmisi andev koolitus. Lisaks oli koolitusel olnud õhkkond väga sõbralik ja avatud, mis andis väga suure lisaväärtuse, kuna tekkisid põnevad arutelud"
Stas
Käisin kahel koolitusel ja jäin väga rahule - lisaks teoreetilistele teadmistele sain kätt proovida ka väikses ja hubases fotostuudios. Airi ise on väga positiivne ja professionaalne inimene, aitäh Sulle!
Derby
"Osalesin turundusfoto koolitusel ja jäin väga rahule. Koolitus toimus mõnusalt väikeses grupis, Airi rääkis väga arusaadavalt, et ka mina algajana mõistsin kõike. Palju oli näiteid ning ise saime küsida ja arutleda. Muidugi saime õpitut ka praktikas katsetada. Aitäh selle ääretult positiivse kogemuse eest!"
Kätlin
Mulle meeldib alati koostöö inimestega, kes armastavad oma tööd ning näevad alati ka teiste õpetamises oma väärtust. Aitäh sulle mõnusa koolituse eest, kindlasti suhtun nüüd pildistamisse targemalt.
Iiris
Nii armas ja soe inimene ning räägib südamega oma tööst! Soovitan väga!

Klarika

"Kui sa tahad kiiret ja asjalikku ülevaadet selle kohta, kuidas alustada (oma) ettevõtte turundamisega sotsiaalmeedias, siis mine Airi Turundusfoto koolitusele! Saad suunad kätte ja rohkelt ideid, kuidas hiljem iseseisvalt see töö ka kõik ära teha. Brändi häälest või ostupersoonast rääkimata - "Boho" style ja „still life“, „flat lay“ fotod ja propsid – ma polnud neist kuulnudki enne koolitust, aga olen nüüd valgustatud! Aitäh Airi, südamega teed seda asja kindlasti!"

Vaata tagasisidet FB lehel

Nopped tagasiside vormilt: 

"Väga hea koolitus, Airi on kaasahaarav lektor. Selle aja jooksul kajastati kasulikke teemasid. Kindlasti sain mõtteid juurde kust edaspidi inspiratsiooni ammutada. Ning ka praktilisi näpunäiteid kuidas fotosid teha ja sotsiaalmeediat kujundada, see on üks olulisemaid punkte. Tänulik olen ka peale koolitust saadetud kokkuvõtva info eest, alati ei jää kõik kuuldu meelde, hea on hiljem meelde tuletada."
"Koolitus oli tasakaalus detailsuse ja samas põhjalikkusega. Kõik algteadmised said räägitud, küsimused küsitud ja ise järgi proovitud. Olen juba kasutanud kõiki teadmisi, mis meelde jäid. Lisasin oma telefoni kaamerale "trellid", kasutasin kohapeal värvilisi pabereid toodete pildistamise taustaks ja palju muud."

"Väga kasulik, väga palju sain väga praktilist infot, mida just oma telefoniga kohe koha peal katsetada, fototöötlusprogrammide uurimiseni veel pole jõudnud, aga et nii lühikese aja sisse mahtus nii palju infot ja kõik väga oluline, nii turundusest, kui üldse pildi planeerimisest, et miks mida pildistada üldse, seda alguses üldse ei eeldanud ja olin väga positiivselt üllatunud." (Brändifotgraafia telefoniga).

"Koolitusest jäi mulje, kui väga asjalikust ja huvitavast. Enda jaoks sain päris kindlasti uusi teadmisi/oskusi, mida rakendada, kui õige aeg tuleb."


"Kindlasti sain palju kasulikke teadmisi, püüan edaspidi rohkem meeles pidada kompositsiooni tähtsust, samuti sain ka selliseid pisemaid teadmisi juurde, milleni ise veel ei ole mõte jõudnud. Brändi värvikaardi koostamine oli minu jaoks väga huvitav osa koolitusest." (Turundusfotograafia koolitus).


"Tervikuna oli tore üritus. Kõik saadu oli kasulik. Trendide jälgimine oli põnev teema. Stilistika olulisus samuti. Sain aru, et turundusfoto eesmärk on müüa emotsiooni (kui just pole tegemist toote valgel taustal kataloogifotoga). Sellise suundumisega ma tahakski jätkata." (Turundusfotograafia koolitus).

"Koolitus tervikuna oli väga inspireeriv. Mulle väga meeldis, et käsitletud sai nii palju erinevaid teemasid, kuidas oma brändi loomist alustada. Ja muidugi, Airi ise enda mõnusa sooja olemisega loob esimeset hetkest hästi hoitud ja hubase keskkonna, aitäh Sulle! Täiesti algajana sain palju häid praktilisi nippe ja uusi tedamisi, kuidas telefoniga toodet pildistada. Juba praktiseerin ;) Mis mind väga kõnetas ja Airi soovitustest kõlama jäi, et ettevõtlusega tuleb lihtsalt alustada ja teha ära see esimene samm.... Kui jääda ootama, et te kõik on ideaalne, siis võidki ootama jääda. Lihtsalt tuleb teha see esimene samm!!!! Mis peamine, peale seda koolitust on mul oluliselt rohkem enesekindlust ja teadmisi, kuidas see esimene samm ära teha ja oma kanal luua. Lisaks on mul nüüd väga head spkirid koolituse materjalide näol" (Turundusfotograafia individuaalõpe)

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Kuidas saada paremaks fotograafiks?

Järgmine

Emotsionaalne turundus
Kuidas turundada sotsiaalmeedias ehk kuidas käitub inimene ostuotsuse langetamisel?

Jaga seda artiklit