Uuri, millised on õpilaste emotsioonid peale koolitust!

Koolituse tagasiside on oluline mitme kohapealt ja ma olen alati selle eest väga tänulik. Kõik see, mis kõneleb heast kogemusest, innustab mind olema veelgi parem õpetaja ning annab mulle signaali, mida ma olen õigesti teinud. Sama oluline on ka negatiivne või siis stiilis, “...et võiks olla paremini või see teema oli üleliigne jne” - sest nii saan ma kõrvaldada kõik selle, mis ei ole võib-olla nii hästi ei ole.

Kuna tagasiside ei ole üksnes minu kui õpetaja ja koolitaja jaoks oluline, vaid ka nende jaoks, kes alles on koolitusel osalemise otsust langetamas, siis jagan ka seda teiega.

Eve:

"Käisin samal koolitusel 3. mail. Väga kasulik, väga palju sain praktilist infot, mida just oma telefoniga kohe koha peal katsetada, fototöötlusprogrammide uurimiseni veel pole jõudnud, aga et nii lühikese aja sisse mahtus nii palju infot ja kõik väga oluline, nii turundusest, kui üldse pildi planeerimisest, et miks mida pildistada üldse, seda alguses üldse ei eeldanud ja olin väga positiivselt üllatunud."

Jane

" Osalesin augustis Airi Leon turundusfotograafia koolitusel ja olles aastate jooksul nii mitmelgi koolitusel käinud oli see üks läbimõeldumaid ja päriselt ka uusi teadmisi andev koolitus. Lisaks oli koolitusel olnud õhkkond väga sõbralik ja avatud, mis andis väga suure lisaväärtuse, kuna tekkisid põnevad arutelud"

Derby
"Osalesin turundusfoto koolitusel ja jäin väga rahule. Koolitus toimus mõnusalt väikeses grupis, Airi rääkis väga arusaadavalt, et ka mina algajana mõistsin kõike. Palju oli näiteid ning ise saime küsida ja arutleda. Muidugi saime õpitut ka praktikas katsetada. Aitäh selle ääretult positiivse kogemuse eest!"

Klarika
"Kui sa tahad kiiret ja asjalikku ülevaadet selle kohta, kuidas alustada (oma) ettevõtte turundamisega sotsiaalmeedias, siis mine Airi Turundusfoto koolitusele! Saad suunad kätte ja rohkelt ideid, kuidas hiljem iseseisvalt see töö ka kõik ära teha. Brändi häälest või ostupersoonast rääkimata - "Boho" style ja „still life“, „flat lay“ fotod ja propsid – ma polnud neist kuulnudki enne koolitust, aga olen nüüd valgustatud! Aitäh Airi, südamega teed seda asja kindlasti!"

Vaata tagasisidet FB lehel

Nopped tagasiside vormilt: 

"Väga hea koolitus, Airi on kaasahaarav lektor. Selle aja jooksul kajastati kasulikke teemasid. Kindlasti sain mõtteid juurde kust edaspidi inspiratsiooni ammutada. Ning ka praktilisi näpunäiteid kuidas fotosid teha ja sotsiaalmeediat kujundada, see on üks olulisemaid punkte. Tänulik olen ka peale koolitust saadetud kokkuvõtva info eest, alati ei jää kõik kuuldu meelde, hea on hiljem meelde tuletada."

"Koolitus oli tasakaalus detailsuse ja samas põhjalikkusega. Kõik algteadmised said räägitud, küsimused küsitud ja ise järgi proovitud. Olen juba kasutanud kõiki teadmisi, mis meelde jäid. Lisasin oma telefoni kaamerale "trellid", kasutasin kohapeal värvilisi pabereid toodete pildistamise taustaks ja palju muud."
"Väga kasulik, väga palju sain väga praktilist infot, mida just oma telefoniga kohe koha peal katsetada, fototöötlusprogrammide uurimiseni veel pole jõudnud, aga et nii lühikese aja sisse mahtus nii palju infot ja kõik väga oluline, nii turundusest, kui üldse pildi planeerimisest, et miks mida pildistada üldse, seda alguses üldse ei eeldanud ja olin väga positiivselt üllatunud." (Brändifotgraafia telefoniga).

"Koolitusest jäi mulje, kui väga asjalikust ja huvitavast. Enda jaoks sain päris kindlasti uusi teadmisi/oskusi, mida rakendada, kui õige aeg tuleb."

"Kindlasti sain palju kasulikke teadmisi, püüan edaspidi rohkem meeles pidada kompositsiooni tähtsust, samuti sain ka selliseid pisemaid teadmisi juurde, milleni ise veel ei ole mõte jõudnud. Brändi värvikaardi koostamine oli minu jaoks väga huvitav osa koolitusest." (Turundusfotograafia koolitus).

"Tervikuna oli tore üritus. Kõik saadu oli kasulik. Trendide jälgimine oli põnev teema. Stilistika olulisus samuti. Sain aru, et turundusfoto eesmärk on müüa emotsiooni (kui just pole tegemist toote valgel taustal kataloogifotoga). Sellise suundumisega ma tahakski jätkata." (Turundusfotograafia koolitus).

"Koolitus tervikuna oli väga inspireeriv. Mulle väga meeldis, et käsitletud sai nii palju erinevaid teemasid, kuidas oma brändi loomist alustada. Ja muidugi, Airi ise enda mõnusa sooja olemisega loob esimeset hetkest hästi hoitud ja hubase keskkonna, aitäh Sulle! Täiesti algajana sain palju häid praktilisi nippe ja uusi tedamisi, kuidas telefoniga toodet pildistada. Juba praktiseerin ;) Mis mind väga kõnetas ja Airi soovitustest kõlama jäi, et ettevõtlusega tuleb lihtsalt alustada ja teha ära see esimene samm.... Kui jääda ootama, et te kõik on ideaalne, siis võidki ootama jääda. Lihtsalt tuleb teha see esimene samm!!!! Mis peamine, peale seda koolitust on mul oluliselt rohkem enesekindlust ja teadmisi, kuidas see esimene samm ära teha ja oma kanal luua. Lisaks on mul nüüd väga head spkirid koolituse materjalide näol" (Turundusfotograafia individuaalõpe)

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

KUIDAS INSTAGRAMIS EFEKTIIVSELT TURUNDADA ?

Järgmine

REISIFOTOGRAAFIA VÕLU JA PEAMISED NIPID

Jaga seda artiklit