Telefonifotograafia

Toimumisajad:

(koolitus on 1-päevane)

2024. aasta:

27.09.2024 kell 14:00 - 18:15

---------

Koolituse maht: 5 AT

Koolitusel saab osaleda ka veebi teel, palun soovist teada anda koolitusele registreerimisel.

Osalustasu: 50 eurot 

Koolituse ost on võimalik vormistada ka kinkekaardina, palun soovist teada anda registreerimise vormi kaudu või kirjutada airi_l@hotmail.com 


REGISTREERI KOOLITUSELE 

TELEFONI-FOTOGRAAFIA KOOLITUS

Kui telefoniga oskab pildistada igaüks, siis kuidas teha seda nii hästi nagu igaüks ei tee?

Selle kunsti saavad selgeks teoreetilisel ja praktilisel telefonifotograafia koolitusel nii need, kelle töö või elu kätkeb endas sotsiaalmeedias kohal olemist, kui ka need, kellele pakub huvi telefonifotograafia kui kunstivorm.

Fotograafia õppimine on oluline tänapäeva töömaailmas, kus visuaalne sisu mängib üha suuremat rolli. Pildistamise oskused võimaldavad teil luua kvaliteetseid pilte ja visuaalset sisu, mis on väärtuslik ressurss erinevates tööalastes tegevustes.


Koolitusel läbitavad teemad:

  • Telefon vs fotokaamera – millega peab arvestama telefoniga pildistamisel. Mida on võimalik telefoniga saavutada ja mida mitte. Kuidas vältida pildimoonutusi või neid ära kasutada. Pimedas pildistamine. Ülevalguse vältimine.
  • Telefoni erinevad režiimid ja seaded.
  • Telefonifotograafia võimalikud lisavahendid.
  • Kompositsioon kui hea pildi tugiraam. Hea pildi saladus!
  • Erinevate fotožanrite tutvustamine (reisifoto, loodusfoto, portree, reportaaž, tootefoto jne) ja näpunäited nende pildistamisel.
  • Fotode töötlemine telefonis.


Kursuse lõpetanu:

Oskab arvestada telefonifotograafia tehniliste eripäradega ja neid ära kasutada nii, et lõpptulemus on kvaliteetne. Samuti oskab lõpetanu kasutada erinevaid kompositsioonivõtteid sisukate piltide tegemiseks ja oskab tehtud pilte töödelda otse telefonis.

Kursuse läbimise aluseks on koolitusel osalemine ja praktiliste ülesannete läbi tegemine.


Luban, et lahkud koolituselt uute oskuste ning teadmiste ja kindlustundega nende kasutamise suhtes. Telefoniga pildistamine pole sinu jaoks enam vabandus, vaid võimalus.Õpilaste tagasiside:

Isegi nii hea koolitus, et täna mina, kes omas enne 32 pilti ja ei sallinud pildistamist, lendan nüüd mööda korterit jahin oma kasse ja saan toredaid fotosid.
Mees ütles et ohoh fotokoolitusest kohe nii palju kasu. Talle meeldivad pildid ja jagan neid ka sõpradega 😄
Käisin kahel koolitusel ja jäin väga rahule - lisaks teoreetilistele teadmistele sain kätt proovida ka väikses ja hubases fotostuudios. Airi ise on väga positiivne ja professionaalne inimene, aitäh Sulle!
Mulle meeldib alati koostöö inimestega, kes armastavad oma tööd ning näevad alati ka teiste õpetamises oma väärtust. Aitäh sulle mõnusa koolituse eest, kindlasti suhtun nüüd pildistamisse targemalt.
TAGASISIDEGA MINU KOOLITUSTE KOHTA SAAD TUTVUDA SIIN


Telefonikaamera on suurepärane abimees enda elu dokumenteerimisel ja mälestuste loomisel. Loe blogist nippe kuidas saad iseseivalt astuda esimesed samud, et enda pilte paremaks muuta - "6 nippi, kuidas telefoniga paremaid pilte teha"

Lisaks leiad blogis ka näite, milleks on võimeline telefonikaamera kui oskad seda õigesti kasutada - "Kuidas fotograafiat harrastada tubastes tingimustes"


REGISTREERI KOOLITUSELE