Toimumisajad:

(koolitus on 1-päevane)

2023. aasta:

27. jaanuar kell 14.00-18.30

3. märts kell 14.00-18.30

31. märts kell 14.00-18.30

21. aprill kell 14.00-18.30

19. mai kell 14.00-18.30

---------

Koolituse maht: 6 AT

Koolitusel saab osaleda ka veebi teel, palun soovist teada anda koolitusele registreerimisel.

Osalustasu: 85 eur  (Töötukassa ja Kristo Krumm Koolitused OÜ kaudu registreerimisel lisandub KM)

REGISTREERI KOOLITUSELE 

TELEFONI-FOTOGRAAFIA KOOLITUS

Kui telefoniga oskab pildistada igaüks, siis kuidas teha seda nii hästi nagu igaüks ei tee?

Selle kunsti saavad selgeks teoreetilisel ja praktilisel telefonifotograafia koolitusel nii need, kelle töö või elu kätkeb endas sotsiaalmeedias kohal olemist, kui ka need, kellele pakub huvi telefonifotograafia kui kunstivorm.

Koolitusel läbitavad teemad:

  • Telefon vs fotokaamera – millega peab arvestama telefoniga pildistamisel. Mida on võimalik telefoniga saavutada ja mida mitte. Kuidas vältida pildimoonutusi või neid ära kasutada. Pimedas pildistamine. Ülevalguse vältimine.

  • Telefonifotograafia võimalikud lisavahendid.

  • Kompositsioon kui hea pildi tugiraam. Hea pildi saladus – CLEPS teooria.

  • Erinevate fotožanrite tutvustamine (reisifoto, loodusfoto, portree, tootefoto jne) ja näpunäited nende pildistamisel.

  • Fotode töötlemine telefonis.


Kursuse lõpetanu:

Oskab arvestada telefonifotograafia tehniliste eripäradega ja neid ära kasutada nii, et lõpptulemus on kvaliteetne. Samuti oskab lõpetanu kasutada erinevaid kompositsioonivõtteid sisukate piltide tegemiseks ja oskab tehtud pilte töödelda otse telefoni äpis ja vabavaraliste pilditöötlusprogrammidega. Kursuse õpiväljundid omandanud ning hindamise läbinud õppijale väljastatakse tunnistus. Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend. Kursuse katkestanud õppijale väljastatakse soovi korral tõend läbitud tundide arvu kohta.


Luban, et lahkud koolituselt uute oskuste ning teadmiste ja kindlustundega nende kasutamise suhtes. Telefoniga pildistamine pole sinu jaoks enam vabandus, vaid võimalus.


Telefonikaamera on suurepärane abimees enda elu dokumenteerimisel ja mälestuste loomisel. Loe blogist nippe kuidas saad iseseivalt astuda esimesed samud, et enda pilte paremaks muuta - "6 nippi, kuidas telefoniga paremaid pilte teha"

Lisaks leiad blogis ka näite, milleks on võimeline telefonikaamera kui oskad seda õigesti kasutada - "Kuidas fotograafiat harrastada tubastes tingimustes"

REGISTREERI KOOLITUSELE