Toimumisajad: 

(koolitus on 1-päevane)

2023. aasta:

25. august kell 10.00 -16.50

---------------------

Grupi suurus: 6 inimest

Koolituse maht: 8 AT

Osalustasu: UUS HIND 150 eur ! (enne 260 eur)   Kristo Krumm Koolitused OÜ kaudu registreerimisel lisandub KM

REGISTREERI KOOLITUSELE


BRÄNDIFOTO

Kui oled alustav või juba tegutsev ettevõtja, kelle soov on jõuda klientideni sotsiaalmeedia vahendusel? Siis on see koolitus just sulle!

Hoolimata sellest, et sa juba tead, kuidas sotsiaalmeedia toimib, võib brändi visuaalse väljanägemise ühtseks kujundamiseks alustamine olla keeruline. Kuid ära muretse, seda kõike on võimalik õppida!

Koolitusel keskendume sellele, kuidas järgida järjepidevust visuaalses väljanägemises sotsiaalmeedia kanalites ning kuidas luua piltidest ühtne ja mõjus tervik. Lisaks saad tuge ja nõu selleks, et olla sotsiaalmeedias efektiivsem ning pakkuda põnevat sisu, mis aitab kasvatada su fännibaasi.

Sotsiaalmeedias turundamisel on brändi loomine oluline samm!

Brändi kujundamine pole enam ammu ainult suurettevõtete pärusmaa, see on muutunud oluliseks osaks iga ettevõtte identiteedis. Kui otsustad mitte luua enda ettevõttele brändi, siis võid jääda ilma võimalusest luua midagi unikaalset ja meeldejäävat.

Bränd aitab sul eristuda teistest, jääda kliendile meelde ning luua usaldussuhte oma klientidega. See on üks lisa võimalus kuidas eristuda enda konkurentidest ning seda võimalust ei tasu jätta kasutamata.


Esmamulje, mille sa sotsiaalmeedias lood, on äärmiselt oluline! Et tagada, et su kohalolek digikanalites ei jääks vaid mööduvaks hetkeks, on mõistlik läheneda brändi kujundamisele teadlikult ja süsteemselt. Ainuüksi ilusate piltide postitamine ei taga soovitud edu, vaja on terviklikku lähenemist, mille aluseks on tugev brändistrateegia. Seega, kaalu hoolikalt brändi loomise olulisust sotsiaalmeedias, sest see võib olla võtmeteguriks su ettevõtte edu saavutamisel ja klientide südame võitmisel.

 

Sellel koolitusel õpid, kuidas sotsiaalmeedias koos pildi ja tekstiga toimib, kuidas jutustada piltidega lugusid ja teha seda isikupäraselt, et sinu ettevõte või bränd oleks eristuv ja meeldejääv.Koolitusel käsitletakse järgmisi teemasid:

 1. Sotsiaalmeedia turundamine: Brändi visuaalsed elemendid ja kuidas need toetavad sinu ettevõtte turundust.
 2. Isikliku brändi loomise protsess: Kuidas jõuda oma unikaalse brändini.
 3. Ostupersoona määratlemise olulisus ja selle roll pildikeele valikul.
 4. Stilistika valik: Meetodid kuidas leida enda brändile sobiv stiil. Kuidas läheneda stilistikale ning kuidas valida elemente, mis toetada ühtset pildikeelt.
 5. Telefoniga pildistamine: Kuidas vältida moonutusi ja saavutada õige valgusega pilt.
 6. Kodustuudio loomine: Taustad ja abivahendid valguse loomisel ja kujundamisel.
 7. Piltide järeltöötlus: Miks, kuidas ja millises ulatuses seda teha.

Koolitusel ühendatakse teooria ja praktilised harjutused, mis võimaldavad kõike õpitut kohe juhendajate käe all proovida.

Koolituse tulemusena saad selgeks:

 • Kuidas teha algust enda brändi kujundamisega.
 • Kuidas piltide abil eristuda teistest sarnaste teenuste pakkujatest.
 • Kuidas seada valgust ja kompositsiooni erinevate toodete pildistamiseks.
 • Kuidas eristub toodete ja teenuste pildikeel.
 • Kuidas pildistada telefoniga nii, et tulemus oleks loomulik.
 • Kuidas töödelda telefoni kasutades pilte vabavaraga.

Lubab, et lahkud koolituselt uute oskuste ja kindlustundega nende oskuste rakendamiseks. Koolitus annab sulle teadmised kuidas suurendada sotsiaalmeedia kohalolekut ja luua mõjusat brändi, mis jääb klientidele meelde ning aitab kasvatada su ettevõtte fännibaasi.

Õpilased saavad kaasa materjalid, mis aitavad iseseisvalt tegeleda enda brändi kujundusega.


ÕPPEKAVAGA TUTVU SIIN