Toimumisajad (koolitus on 2-päevane)

2022.aasta:

16. november kell 16.30-20.30 (K) 

19. november kell 10.00 - 14.00 (L)

Osalustasu: 150 eur   (Töötukassa ja Kristo Krumm Koolitused OÜ kaudu registreerimisel lisandub KM)

REGISTREERI KOOLITUSELE

VAATA ÕPPEKAVA

FOTOTÖÖTLUS Adobe Lightroomiga

Koolitus annab osalejale teadmised ja oskused RAW faili töötlusest ning praktilise oskuse programmi Adobe Lightroom kasutamiseks.

Mul on eredalt meeles esimene Lightroom fototöötluse programmi kasutamise kogemus. Olenemata sellest, et tegu on lihtsa ja loogilise töövahendiga, ei saa ilma eelneva juhendamiseta seal suurt midagi tehtud. Kui oled otsustanud viia enda oskused fotograafias järgmisele tasemele, on möödapääsmatu mõne professionaalse fototöötlusprogrammi kasutamine. Mul on 8 aastat Adobe Lightroomi kasutamise kogemust ja saan olla sulle teejuhiks selle põneva programmi avastamisel.

Kui sinu jaoks on õppimise kiirus oluline, soovitan sul kindlasti fototöötluse põneva maailmaga tutvuda juhendaja vahendusel. Minu kogemus fotograafia õpetajana on mulle andnud kindla veendumuse, et iseseisvalt valede töövõtete kasutamine võib teinekord teha rohkem kahju kui kasu. 

Olen kokku pannud 2 päevase koolitusprogrammi, mis aitab sul paika saada fotode toimetamise ja töötlemise voo, mis teeb piltide haldamise mugavaks ning võimaldab lühema ajaga töödelda suurel hulgal pilte. Samuti saab põhjaliku ülevaate portreede töötlemise maailmast ning nippe loodusfotode mõjusamaks muutmise kohta. Saad kõik vajalikud teadmised, et mõista kuidas see programm toimib ning saad edaspidi ka iseseisvalt õppides omandada uusi oskusi, et veelgi professionaalsemaks saada.

 

Koolitusel saad selgeks:

  1. Lightroom kui piltide halduskeskkond ja kuidas süstematiseerida enda pilte ja planeerida töövoogu.

  2. Lightroom kui pildi töötlusvahend: pildi valguse parandamine, detailide ja teravuse rõhutamine, valguse tasakaal (WB), pildistamisel tekkinud moonutuste korrigeerimine, kaadri kujundamine, värvide korrigeerimine..

  3. Lightroom kui fotode stiliseerimise keskkond: pildi tonaalsus, värvi muudatused, isiklike eelseadete loomine.

  4. Lightroom kui detailse töötluse keskkond: maskimine – erinevad tööriistad, millal ja kus kasutada (päikeseloojang, tootefoto, portree jne)