Foto kompositsioon

Toimumisaeg:

(koolitus on 4-päevane)

14.03, 21.03, 27.03 ja 04.04 kell 17.30 - 20.30

Koolituse maht: 16 AT 

Koolitusel on võimalik osaleda veebi vahendusel!

Osalustasu: 150 eur

REGISTREERI KOOLITUSELE

FOTOGRAAFIA KUI LOOMINGULINE VÄLJENDUS

Kas tunned, et vajad väikest tõuget, et taasavastada armastus fotograafia vastu? Või oled otsimas võimalusi, kuidas tuua oma pildikeeles esile isiklikku loomingulist lähenemist?

See koolitus on loodud just sinu jaoks – olgu sul kogemusi rohkelt või oled alles alustamas fotograafia teekonda. Siin avastad, kuidas oma isiklik visioon ja loovus saavad piltides väljenduda.

Kas oled märganud, et fotograafia ei paku sulle enam sellist rõõmu ja vaimustust nagu varem? See võib olla märk loomekriisist, mis tabab paljusid pikemalt fotograafiaga tegelenud inimesi. Ära muretse, sa pole ainus – paljud on selle läbi elanud.

Õnneks on aga selleks ravi, sest loomemaailm on tohutult suur ja mitmekesine ning loovust on võimalik arendada. Usun, et just eksperimenteerimine ja juba loodud teoste uurimine aitab avastada enda sisemist loomingulisust. See protsess on põnev ja avardab meeli ning avab uksi, millest sa võib-olla varem ei teadnudki.

Fotoloomingu kursus viib sind põnevale teekonnale, kus avastad enda sisemise loovuse ja sukeldud fotograafia lõpmatute võimaluste maailma. Koos avastame uusi tahke pildistamises ning leiame inspiratsiooni ja uuenduslikke mõtteid, mis rikastavad sinu pildimaailma.

Ära jäta seda võimalust kasutamata! Tule ja sukeldu koos minuga fotoloomingu maailma, kus igal kohtumisel avaneb uus võimalus midagi põnevat avastada.


PS! Videos kasutatud fotod on lisatud illustreerimaks ajaloolist fotoloomingut, mida koolitusel käsitleme.


KOOLITUSE KAVA:

1. päev

  •  Fotograafia kujunemislugu

Sukeldume fotograafia rikkalikku ajalukku, avastades olulisi murdepunkte ja silmapaistvaid fotograafe, kelle pildid on muutnud fotomaailma.

2. päev

  • Fotoprojektide jõud

Uurime, kuidas fotoprojektid aitavad fotograafidel kasvada ja areneda, ning vaatleme näiteid üle maailma fotoajaloo erinevatel hetkedel.

3. päev

  • Dokumentaalfotograafia

Avastame dokumentaalfotograafia põnevat maailma, õppides, kuidas pildid saavad jutustada haaravaid lugusid. Uurime storytellingu olulisust ning kuidas see aitab muuta fotograafiat põnevamaks ja sügavamaks.

4. päev  

  • Portreefotograafia

Uurime lähemalt ajaloolisi portreefotosid, mis on mitte ainult jätnud sügava jälje fotograafia ajaloos, vaid ka oluliselt mõjutanud järgnevate põlvkondade fotograafilist loomingut. Süveneme nende fotode tagamaadesse, uurime nende loomise konteksti ja avastame, kuidas need on kujundanud portreefotograafiat kui kunstivormi.