Toimumisajad:

(koolitus on 1-päevane)

2023. aasta:

20. -28.juuli kell 10:00 - 13:00

Grupi suurus kuni 4 inimest

Koolituse maht: 31 AT

Osalustasu: 750 eur  (Kristo Krumm Koolitused OÜ kaudu registreerimisel lisandub KM)

REGISTREERI KOOLITUSELE


EDASIJÕUDNUTE FOTOKOOLITUS

"Hobifotograafist elukutseliseks ehk kuidas luua fotograafia oskustega endale töökoht“  

See koolitus on mõeldud ambitsioonikatele fotograafiahuvilistele, kes soovivad oma hobist edasi kasvada ja areneda ning muuta oma
fotograafiaoskused sissetuleku allikaks.

Koolituse eesmärk on anda vajalikud teadmised, oskused ja strateegiad, et leida oma nägu fotograafias, suurendada enesekindlust ning luua endale töökoht fotograafina. Sa õpid avastama oma unikaalset fotograafilist stiili, arendama enesekindlust ja käsitsema konstruktiivset kriitikat. Samuti saab koolituselt praktilisi näpunäiteid ja juhiseid, kuidas luua endale edukas fotograafiaettevõte ning kuidas turundus võib olla võti sinu edu saavutamiseks.

Koolitusel leiad vastused järgmistele küsimustele:

1.       Kuidas olla konkurentsivõimeline erakliendi turul? Kui sulle meeldib pildistada inimesi ja sinu soov on saada portree fotograafiks, keda tellitakse just sinu kui fotograafi loomingu pärast. Sul on enda unistuses ettekujutus fotograafina ja sa soovid, et kliendid tuleks sinu juurde selleks, et osta seda mida sa teed. Sa tahaksid teha midagi teistsugust aga ikka ja jälle sa avastad, et sa pakud klientidele seda mida sa arvad, et nad sinust ootavad mitte seda mida tegelikult sooviksid teha. Kuidas leida enda foto käekiri ja kuidas seda turundada.

2.       Kuidas luua töökoht? Millist ettevõtlusvormi valida ja millised on sammud ettevõtluse alustamisel?

3.       Kuidas pakkuda fototeenuseid ärikliendile? Kuidas luua partnersuhteid, mis viivad pikemaajalisele koostööle? Kui soovid olla valdkonnas professionaal pead sa mõistma mida äriklient vajab ning mis on tellitud töö eesmärk. Vahet ei ole kas tellitav teenus on ametiportree, tootefoto või reportaažfotograafia äriklientide sündmuste dokumenteerimiseks, sina pead täitma tellija ootusi.


Õpiväljund:

  • Õpilane teab kuidas saavutad edu konkurentsis nii äri- kui eraklienditurul. Teab millised sammud peab astuma selleks, et alustada äritegevust. Oskab luua isikubrändi ning koostada portfooliot andmaks ülevaade enda loomingulisest tegevusest. Teab erinevaid meetodeid, mis aitavad fotograafia turul eristuda.
  • Õpilane oskab luua portreesid lähtuvalt sellest kas tellijaks on eraklient või äriklient. Omab ülevaadet fotojutustuse ja reportaažfoto loomiseks.
  • Õpilane oskab kasutada erinevaid kompositsiooni ja loomingulisi võtteid, et muuta enda pildikeelt mitmekesisemaks. On teadlik erinevatest meetoditest, mis aitavad ammutada inspiratsiooni ja tagada fotograafi jätkuv areng.
  • Õpilane teab võimalusi kuidas luua endale fotograafina töökoht.
TUTVU ÕPPEKAVAGA