Aeg: 17.06 kell 14:00 - 17:30
Koht: Kopli 25-606, Tallinn
Hind: 60 eur

TELEFONI-FOTOGRAAFIA

Kui telefoniga oskab pildistada igaüks, siis kuidas teha seda nii hästi nagu igaüks ei tee?

Selle kunsti saavad selgeks teoreetilisel ja praktilisel telefonifotograafia koolitusel nii need, kelle töö või elu kätkeb endas sotsiaalmeedias kohal olemist, kui ka need, kellele pakub huvi telefonifotograafia kui kunstivorm.

REGISTREERU KOOLITUSELE

Koolitusel läbitavad teemad:

  • Telefon vs fotokaamera – millega peab arvestama telefoniga pildistamisel. Mida on võimalik telefoniga saavutada ja mida mitte. Kuidas vältida pildimoonutusi või neid ära kasutada. Pimedas pildistamine. Ülevalguse vältimine.

  • Telefonifotograafia võimalikud lisavahendid.

  • Kompositsioon kui hea pildi tugiraam. Hea pildi saladus!

  • Erinevate fotožanrite tutvustamine (reisifoto, loodusfoto, portree, tootefoto jne) ja näpunäited nende pildistamisel.

  • Fotode töötlemine telefonis.


Kursuse lõpetanu:

Oskab arvestada telefonifotograafia tehniliste eripäradega ja neid ära kasutada nii, et lõpptulemus on kvaliteetne. Samuti oskab lõpetanu kasutada erinevaid kompositsioonivõtteid sisukate piltide tegemiseks ja oskab tehtud pilte töödelda otse telefoni äpis ja vabavaraliste pilditöötlusprogrammidega. Kursuse õpiväljundid omandanud ning hindamise läbinud õppijale väljastatakse tunnistus. Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend. Kursuse katkestanud õppijale väljastatakse soovi korral tõend läbitud tundide arvu kohta.


Luban, et lahkud koolituselt uute oskuste ning teadmiste ja kindlustundega nende kasutamise suhtes. Telefoniga pildistamine pole sinu jaoks enam vabandus, vaid võimalus.